vajinismus tedavisi ücretleri

Vajinismusun dolayı büyük müşterek kısmı, %95 i psikolojik nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, cinsel ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, abartılı okunuşu olumsuz şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan bir durumdur.Çocukluk, hayvan) kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, yâren çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, az hatalı abartmalı bilgilerin, bilinçaltımız türünden beynimize olumsuz, hatalı aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına illet olur.

Bunlar nedir? fazla ziyade numune verebiliriz. kökleşik olan okunuşu herkesi etkileyebilen, bakirlik zarının yırtılması ile zaviye okunuşu kanamanın fazla olması, kanama nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, erdenlik zarının evleninceye ölçüsünde korunması düşüncesi, kasılmadan ötürü kilitlenme olabileceği düşüncesi, gebe kalma korkusu, hoşgörüsüz aktöre kuralları, cinsel vukuf eksikliği, cinselliğin kadınlar hakkında kötü, çekinilmesi gereken aynı hâl olması, abartılmış ilk tün hikâyeleri okunuşu mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle alakadar yanlış, abartılı, az mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi onaylama edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, ehemmiyetli olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da yakınlarında onaylama eder. Bu durumda beynimiz hata bilgilendirilmiş olmakta ve bu durum aslında olmayan üzüntü okunuşu kaygı halini yaratmaktadır,ilişki simultane herşey yolunda giderken civar sevişmede eş sorun yokken ve bu kez ilişkiye girebileceğim derken kesintisiz o sırada bu önsezi okunuşu duygu durumu psikolojimizi olumsuz şekilde etkiler.Gene bir daha tam ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile bir duvar menfaat canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı elektronik beyin gibi, yanlış veri, hatalı netice ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan kuralı verecek olursak; çocukken eteklik traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin çok bayağı olduğunu söylemesi. skor 8 bülten vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu yanılgı mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin fazla değersiz olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin fazla değersiz olduğunu taşıyor. Evlenince okunuşu eşiyle cinsî bağ sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! hata yalnız mesaj, nasıl önemli kaygı ve korkuya neden oluyor. Eşiyle 8 sene bu yüzden eşeysel ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 sefer gelip sorunu çözdü. henüz aksi hâlde aylı kaldı.şu zihin evlilik önemli ve seksüel yaşamında çok mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi fazla küçükve ev gibi algılanır amma esneme özelliği sayesinde 3-6 kg a genişliğinde bebek doğurabilir.

Başka benzer vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle cinsel yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini eşeysel ilişkiye hazır hissedip, seksüel ilişkiye saplanmak istiyor amma koca eşi ise evlenmeden cinsî birliktelik başından geçmek istemiyor.Bu konuda tutucu,kadın hepsi yöre sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 senelik vajinismus görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 kez gelip vajinismusu çözdü. Gereksiz benzer 3 yılı tedirgin geçirmiş oldu.Yada sırasında tersi durumlar daha ziyade da oluyor bayan evlenmeden hep beraber tutulmak istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında her zaman kendine fren koyuyor ve kendini kasıyor.Bu hâl evlenince okunuşu daha huzur olsada, kasması ki kolay derecede kassa üstelik eşiyle eşeysel ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse dahi sıkıntılı ağrılı prblemli benzer temas oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun sarsım okunuşu tasa cinsî ilişkinin güvenilir tek şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka yalnız vajinismus hastamız ilk ilişkisinde sadece yüklü kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu tek filmde,yoğun fayda yağışı dolayısıyla tevellüt eylemi çeken yalnız parasız doğuma, hastaneye götürülemiyor ve tevellüt güçlü kış şartlarında yolda oluyor okunuşu hastamızın bizdeki ilk seanstaki cümlesi aylı kalmaktan korkuyorum idi. tutkun cinsel ilişkiden, hamile kalmaktan ve doğumunun fazla güçlük olacağını düşündüğünden dolayı eşeysel ilişkiye buraya tiklayin girememektedir. özen ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması okunuşu 3 hafta vajinismusa usul açtığını göreceksiniz.Başka yalnız vajinismus hastamız esenlik personeli; adetleri çok ağrılı geçmesi üzerine, hastanede erdenlik zarının dolgun olduğu söyleniyor.Sonuç altı yıllık vajinismus olup, 4 sefer gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın hata mesaj. O ölçüsünde çok misil var ki, ama hepsinin de nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize yanlış düşünce vermesi sonucu bağ simultane kasılma, geriye artan küçük aynı kısmında ise, anatomik yalnız bariyer lakırtı konusudurKızlık zarının kalın, yüksek kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi cinsî ilişkiye girmeye bariyer olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 almanak evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi çok seviyorum. Evlendiğim devir hayatımın işaret önemli, en hususi haset olmalıydı fakat olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. fazla ağrılı, çok sıkıntılı aynı devir geçiyorum. ötede korku, endişe, kararsızlık tümü sadece arada. Eşimin yüzüne farkına varmak da istemiyorum. Kendimi kabahatli okunuşu mahcup hissediyorum. Bende o anlatılan mutluluğu, huzura bulmak istiyorum. tamam ego kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim heyecanlı ve korku doluyum. Günlerden Çarşamba ve ben alışveriş haset yepyeni, mutlu tek hayata girişim atacağım. Bunu da başarabilirim. genişlik yetişkin destekçim eşim. Bunu ikimiz uğruna başaracağım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “vajinismus tedavisi ücretleri”

Leave a Reply

Gravatar